STOMATOLOG

Godziny przyjęć:

WTOREK         10.00-15.30

CZWARTEK     9.30-14.30

Godziny pracy mogą ulec zmianie w późniejszym terminie.
Wymagana jest deklaracja rodzica dziecka, którą można odebrać w gabinecie stomatologicznym, w gabinecie pielęgniarki, na portierni lub wydrukować z pliku udostępnionego na stronie internetowej szkoły.
W gabinecie stomatologicznym stosowane będą wszelkie środki zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
Telefony kontaktowe: +48 579 924 552 lub stacjonarny szkolny 52 372 24 83.

Możliwa jest obecność rodzica podczas wizyty dziecka w gabinecie stomatologicznym.
W tym celu należy:
1) Umówić telefonicznie wizytę
2) Zgłosić zamiar obecności w trakcie wizyty dziecka
3) W umówionym dniu zgłosić  się w portierni szkolnej, w celu potwierdzenia wizyty stomatologicznej oraz wpisania się na listę osób wchodzących na teren placówki szkolnej.

stomatolog
Tamara Jasińska