Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

  

       WIELKIE BRAWA!!!!!         

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

NR IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA TYTUŁ I PRZEDMIOT
1 Filip Mikulski Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Fizyki 
Cyprian Lewandowski Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki 
 Dominik Wawrzyniak Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
4

Agata Kokocińska

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

ROK SZKOLNY 2015/2016 

NR IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA TYTUŁ I PRZEDMIOT
1 Artur Adam Walentyn Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
2 Jędrzej Tomasz Kopiszka Laureat Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym 
3 Aleksandra Wojciechowska  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Polskiego
4 Karolina Staryszak Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Polskiego
5 Julia Brzykcy   Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii 
6 Szymon Kajetan Jabłoński  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii 
7 Szymon Kajetan Jabłoński  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
8 Sandra Kobierska Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Angielskiego
9 Weronika Holak Finalista Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym  

ROK SZKOLNY 2014/2015 

NR IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA TYTUŁ I PRZEDMIOT
1 Mateusz Szmyd Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki  

ROK SZKOLNY 2013/2014 

NR IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA TYTUŁ I PRZEDMIOT
1 Natalie Knopp Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Języka Niemieckiego 
Mikołaj Klunder Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii 
Tomasz Kaliszewski Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki   

 

   ROK SZKOLNY 2012/2013 

NR IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA TYTUŁ I PRZEDMIOT
1 Adrianna Zielińska Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
2 Michał Junik Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego  
3 Natalie Knopp Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Języka Niemieckiego 
4 Kamila Piotrowska Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Języka Polskiego 
5 Michał Junik Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki  
6 Kamil Kwasigroch  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki   
7 Mikołaj Dyrka Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki  

 

 

 ROK SZKOLNY 2011/2012

NR IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA TYTUŁ I PRZEDMIOT
1 Weronika Kozłowska Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
2 Michał Klunder Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii  
3 Paweł Lachowski Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
4 Paweł Kożuchowski  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki 
5 Adrianna Laskoś  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii  
6 Kacper Falaszek Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki  

Poniedziałek, 2020-11-30

Imieniny: Andrzeja, Maury
Listopad
pnwtsrczptsond
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Zaloguj się