Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Wyniki

Wyniki III etapu Szkolnego Konkursu:

„Maria Skłodowska – Curie: życie i dorobek naukowy”.

(finał konkursu odbył się 11 maja 2011r. podczas obchodów „Święta Szkoły”)

 

Klasy I G

                              I miejsce – klasa I D ……Juraszewska Dominika

                                                                     Osiński Wojciech

                                                                     Szkapka Aleksandra

                            II miejsce – klasa I B…….Jurkowska Natalia

                                                                     Kątnik Natalia

                                                                      Ptasznik Karolina

                           III miejsce – klasa I A……Grzybek Daniel

                                                                    Junik Michał

                                                                    Szamański Roman

Klasy II G            I miejsce – klasa II C ……Bombała Marta

                                                                    Dargatz Dominika

                                                                     Rybacka Dominika

                            II miejsce – klasa II D …..Chojnacka Kinga

                                                                     Dorszewska Ola

                                                                     Wyrwicka Agata

                           III miejsce – klasa II B……Padzikowski Tomasz

                                                                     Pietruszyńska Luiza

                                                                     Wiśniewski Karolina

Klasy III G          I miejsce – klasa III B   ….Chmielewicz Alicja

                                                                     Dorawa Sandra

                                                                     Dorszewska Maria

                            II miejsce – klasa III C ….Każmierczak Anna

                                                                     Kuffel Magdalena

                            II miejsce – klasa III D…..Blum Jakub

                                                                     Kochańska Irena

                                                                     Kolasińska Anna

                          III miejsce – klasa III A…..Guziwelakis Joanna

                                                                     Kamińska Agnieszka

                                                                     Wieczorek Mateusz

                                                                

                                               

Poniedziałek, 2020-11-30

Imieniny: Andrzeja, Maury
Listopad
pnwtsrczptsond
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Zaloguj się