Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

POZOSTAŁE KONKURSY

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

DATA OSOBA NAGRODZONA TYTUŁ I RANGA KONKURSU
II semestr

I miejsce

Jędrzej Kopiszka kl. III A


opiekun W. Chrzanowski

 XIII edycja Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym 

II semestr

I miejsce

Wiktoria Toth z klasy Ic


opiekun G. Chronowska

Miejski konkurs geograficzny " Globus" organizowany przez MOEN

II semestr

I miejsce

Martyna Gawlik kl. III D

Bartosz Hołoga kl. III D

opiekunowie

M. Chmielarska, M. Patyk

Konkurs szkolny na plakat p.t. "Zyj zdrowo"

I semestr

I miejsce

Julia Ziółkowska kl. III B

opiekun E. Bukowska

Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej "Ta ziemia od innych droższa"

I semestr

I,II, miejsce:

Weronika Politowicz  kl. III D

Martyna Groblica kl. III D

opiekun J. Kwiatkowska

Międzyszkolny Konkurs Poetycki poświęcony twórczości ks. Jana Twardowskiego  

ROK SZKOLNY 2014/2015

DATA OSOBA NAGRODZONA TYTUŁ I RANGA KONKURSU
II semestr

II miejsce Agata Stanny z kl. 2b

III miejsce Katarzyna Kleist z kl. 3c

opiekun M. Patyk 

Miejski konkurs Grafiki Komputerowej "Multimedialny przewodnik po mojej dzielnicy"

I semestr

II miejsce Klaudia Czajkowska z kl. I a

wyróżnienie Adrianna Rożniak z kl.I c

opiekun M. Matuła

Międzyszkolny konkurs Plastyczny pt."Szlaki wodne źródłem życia Bydgoszczy"

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

DATA OSOBA NAGRODZONA TYTUŁ I RANGA KONKURSU
II semestr

I miejsce kat. gimnazjum -

SZYMON JABŁOŃSKI kl. 1 a 

opiekun M. Nowakowska

I Szaradziarskie Mistrzostwa Szkoły – kategoria gimnazjum

maj 2014 

wyróżnienie - SZYMON JABŁOŃSKI kl. 1 a.

Szkolny konkurs „Zasady dobrego zachowania” Org. Biblioteka ZS  nr 27

II semestr

 SZYMON JABŁOŃSKI kl. 1 a-  I m. –

kategoria prezentacja  , II m. - kategoria wiersz.

PIOTR AUGUSTYNOWICZ  1a  II miejsce w kategorii wiersz  - opieka H. Jabłońska

I miejsce w kategorii wiersz - Jakub Mrugowski IIIc opieka p. Joanna Chrzanowska)

 Międzyszkolny konkurs literacko – plastyczny Bydgoszcz bliska gimnazjalistom

II semestr

SZYMON JABŁOŃSKI kl. 1 a - Imiejsce

 Jakub Mrugowski  Rafał Podgórski IIIc -II miejsce

 SZYMON JABŁOŃSKI i ARTUR WALENTYN  II miejsce drużyna

Międzyszkolny konkurs „Wędrówki śladami minionej Bydgoszczy

19 V 2014

  wyróżnienie SZYMON JABŁOŃSKI kl. 1 a

 XII Międzygimnazjalny konkurs „Humanistą być...”

II semestr

SZYMON JABŁOŃSKI kl. 1 a - Etap rejonowy

Woj. Konkurs Polonistyczny organizowany przez KO 

maj 2014 

Agata Kaźmierczak 1a -IImiejsce

 Weronika Holak 1a -III miejsce 

Szymon Jabłoński 1a -III miejsce

Artur Walentyn 1a -wyróżnienie

Konkurs matematyczny Liga Zadaniowa

II semestr

Kamil Czemerys - I miejsce

Rafał Podgórski - II miejsce

Karolina Kolman- III miejsce

Ksenia Kowalska -wyróżnienie

opiekun- p.M. Patyk

Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej

"Cyberprzemoc w oczach dziecka"

II semestr

Szymon Jabłoński kl. 1a -pierwsza lokata

opiekun-p. H. Weckwert-Jabłońska  

Złota Odznaka TMMB w  Powiatowym Konkursie  dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych „Młody Przyjaciel Bydgoszczy”  

II semestr

Jędrzej Kopiszka 1a- druga lokata  

opiekun-p. H. Weckwert-Jabłońska

Złota Odznaka TMMB  w  Powiatowym Konkursie  dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych „Młody Przyjaciel Bydgoszczy”    

II semestr

Piotr Augustynowicz 1a

opiekun-p. H. Weckwert-Jabłońska

Srebrna Odznaka TMMB  w  Powiatowym Konkursie  dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych „Młody Przyjaciel Bydgoszczy”    

22.03.2014r.

Kryspin Lisowski

opiekun-p. Urszula Moskalik

II miejsce w Diecezjalnym Konkursie Biblijnym

"Ewangelia wg świętego Marka"

16.12.2013r.

I miejsce i nagrodę specjalną za pracę przestrzenną otrzymała
Agnieszka Tuchółka z kl.I d, 

II miejsce zajęła Martyna Groblica z kl. I d

konkurs plastyczny pt. "PLAKAT FILMOWY" 

w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych.

I semestr Gazetka Matrix wraz z opiekunem p. Marzeną Nowakowską  

wyróżnienie w XXI regionalnym Konkursie Gazetek szkolnych

I semestr

Zespół w składzie: Klaudia Chodur, Karolina Kolman, Ksenia Kowalska pod opieką p. Marzeny Nowakowskiej

I miejsce w wojewódzkim konkursie profilaktycznym Sztuka Wyboru 2013

I semestr

Agata Kaźmierczak, Paulina Leńska i Julia Persak

opiekun – p. Marzena Nowakowska

laureatki XVII Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Srebrna Maska” 2013 

I semestr

Paulina Leńska

opiekun  - p. Marzena Nowakowska 

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Bliżej Norwida 2013”

I semestr

Agata Kaźmierczak I a, Klaudia Chodur IIId

awans do etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny

 

 


ROK SZKOLNY 2012/2013

 

DATA OSOBA NAGRODZONA TYTUŁ I RANGA KONKURSU
23.11.2012r.

Anna Kotowska- I miejsce

Natalia Jurkowska- III miejsce

Aleksandra Wojcińska-  wyróżnienie 

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt.:

" Mam na imię Leonardo, a Ty?

29.11.2012r. 

Klaudia Chodur- II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt.:

" Malarskie interpretacje twórczości Leona Wyczółkowskiego"

21.11.2012r. 

Michał Junik- I miejsce 
Natalia Kątnik- II miejsce 
Oliwia Karwecka- III miejsce

Szkolny Konkurs Plastyczny pt.: "Gdy dzwonek na przerwę zadzwoni" 

17.11.2012r.

Natalia Jurkowska  - wyróżnienie

XII Wojewódzki Festiwal Artystyczny

12.11.2012r. 

Redakcja Gazetki Matrix

wraz z opiekunem

p. Marzeną Nowakowską

III miejsce w XX regionalnym konkursie gazetek szkolnych

10.12.2012r.

Dagmara Wichmann -wyróżnienie

Szkolny Konkurs Plastyczny pt.:" Scena Rodzajowa" 

10.12.2012r.

Paweł Kryspin, Mariusz Kiuch- wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs na Prezentację Multimedialną o Leonie Wyczółkowskim

14.12.2012r. 

Julia Wolny-   wyróżnienie  

Miejski Konkurs Fotogtaficzny pt.:" Malowane światłem" 

28.02.2013r.  Aleksandra Wojcińska -nagroda publiczności XII Międzyszkolny konkurs Recytatorski Poezji Miłosnej "AMOR"
02.03.2013r.  Arkadiusz Gąsior Ia - IIImiejsce
Justyna Dygulska IIa – II miejsce
Liga Zadaniowa UMK Toruń
21.03.2013r  wyróżnienia:
Junik Michał IIIa
Materka Przemysław IIIa
Dyrka Mikołaj IIIa
Szymański Roman IIIa
Dygulska Justyna IIa
Śniegowska Dagmara Ib
Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur 2013
16.03.2013r 

Agata Kromplewska -I miejsce

Konkurs z j. angielskiego "SCHOOL WARNING and INSTRUCTION SIGNS"`

04.04.2013r. 

Magdalena Śpica - wyróżnienie  

Konkurs plastyczny "Karykatura Króla Kazimierza Wielkiego"

12.04.2013r.

Ksenia Kowalska - II miejsce

Miejski Konkurs Grafiki Komputerowej "Wielkanoc 2013"

07.05.2013r.

Redakcja Gazetki Matrix

wraz z opiekunem

p. Marzeną Nowakowską

Awans do II etapu wojewódzkiego konkursu "Sztuka Wyboru"

 

 ROK SZKOLNY 2011/2012

 

DATA OSOBA NAGRODZONA TYTUŁ I RANGA KONKURSU
23.09.2011r.

Oliwia Bielewicz

uczennica klasy IIIA

Wyróżnienie w Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych

24.10.2011r.

Marika Stokłosa

uczennica klasy IIID

Wyróżnienie w szkolnym konkursie poezji patriotycznej
07.11.2011r.

Redakcja Gazetki Matrix

wraz z opiekunem

p. Marzeną Nowakowską

IV miejsce w XIX regionalnym konkursie gazetek szkolnych.

Nagroda specjalna Prezydenta Miasta Bydgoszczy za najlepszą reklamę prasową.

16.11.2011r.

Oliwia Bielewicz

uczennica klasy IIIA

III miejsce w XVI edycji miejskiego konkursu SREBRNA MASKA
30.11.2011r.

Weronika Kozłowska

Adrianna Laskoś

uczennice klasy IIIB

Michał Pietraszko

Michał Grzeszek

Robert Kwiatkowski 

Laureatki wojewódzkiego konkursu projeków graficznych

pod nazwą "Kręcę filmy a nie jointy"

 II miejsce w Wojewódzkim Konkursie na film o tematyce profilaktycznej

 "Sztuka wyboru"-pn "Kręcę Filmy a nie jointy"

20.12.2011r.

Oliwia Klepaczewska

Dominika Rybacka

uczennice klasy IIIC 

Konkurs "Bydgoski Wolontariusz Roku"- 

podziękowanie Prezydenta Miasta Bydgoszczy 

za udział w konkursie

27.12.2011r.

Wenc Justyna

Kozłowska Weronika

Dorszewska Aleksandra

Bombała Marta

Dembska Patrycja 

IX Rejonowy Konkurs Wiedzy o Samorzadzie Terytorialnym

-uczennice zakwalifikowały sie do drugiego etapu.

15.03.2012r. 

Kozłowska Weronika

Finalistka IX edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

16.04.2012r. 

Magdalena Śpica

VI miejsce w konkursie międzyszkolnym "Bydgoszcz moje miasto"

19.06.2012r.

Magdalena Śpica

Złota odznaka Młodego Przyjaciela Bydgoszczy

przyznana przez Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy

 

 


LAUREATKI KONKURSU "KRĘCĘ FILMY A NIE JOINTY" OTRZYMAŁY STATUETKI ZŁOTEJ I SREBRNEJ KAMERY ORAZ NAGRODY RZECZOWE:

Poniedziałek, 2020-11-30

Imieniny: Andrzeja, Maury
Listopad
pnwtsrczptsond
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Zaloguj się