Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Zajęcia dodatkowe 2016/2017

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE PROWADZONE PRZEZ NAUCZYCIELI GIMNAZJUM

  

 

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

  

 

NAZWISKO FORMA ZAJĘĆ ADRESAT TERMIN SALA ILOŚĆ UCZ.
M.CHMIELARSKA   

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z BIOLOGII,

PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW

UCZ. GIM PONIEDZIAŁEK 210 RÓŻNA       
G.CHRONOWSKA WARSZTATY GEOGRAFICZNE UCZ. GIM WTOREK 14.45 308 RÓŻNA
J.CHRZANOWSKA ZAJĘCIA Z UCZ. ZDOLNYM Z HISTORII UCZ. GIM PIĄTEK 14.35 309 5
J.CHRZANOWSKA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE UCZ. GIM WG POTRZEB 309 20
J.CZACZYK

KOŁO MATEMATYCZNE,  ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

KL.IIA,C 

ŚRODA 8.00 307 15
J.CZACZYK KOŁO MATEMATYCZNE, ZAJĘCIA DODATKOWE KL. IA,C PIĄTEK 307 30
A.FRANKOWSKI KOŁO WYRÓWNAWCZE Z J. NIEMIECKIEGO UCZ. GIM   WTOREK 14.30 301A RÓŻNA
B.FUNDAMENSKA KÓŁKO GEOGRAFICZNE IC PONIEDZIAŁEK 8.00 308 10
D. GROLL

GIM TV 32

UCZ. GIM  CZWARTEK 109B 4
D. GROLL KOŁO J. ANGIELSKIEGO IIIC WTOREK 109B 4
K. SARUL PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU I KONKURSÓW IIIC,D 14.30 227 15
J. HOFFMANN ORTOGRAFFITI IA,IC PIĄTEK 8.30 110

RÓŻNA

J. HOFFMANN ORTOGRAFFITI IB CZWARTEK 14.30 110

RÓŻNA

J. HOFFMANN ORTOGRAFFITI KLASY II ŚRODA 8.00 110 RÓŻNA
J. HOFFMANN ORTOGRAFFITI KLASY III CZWARTEK 13.30 110 RÓŻNA
J. KWIATKOWSKA PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW

IIB.C

IIIA

ŚRODA 14.35

PONIEDZIAŁEK 8.55

116

115

3

10

J. KWIATKOWSKA WOLONTARIAT UCZ. GIM  AKCYJNIE 116 30
K. MICHALSKA

ZAJ. PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW,

ZAJ. WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI

III D CZWARTEK 7LEKCIA 306 20
K. MICHALSKA

ZAJ. PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW,

ZAJ. WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI

III B CZWARTEK 8LEKCJA 309 29
M.NOWAKOWSKA WARSZTATY DZIENNIKARSKIE GAZETKI „MATRIX” UCZ. GIM WG POTRZEB 115 15-20
M.NOWAKOWSKA

PRZYG. DO KONKURSÓW POLONISTYCZNYCH,

ZAJ. WYRÓWNAWCZE

IA, IIA,IIID CZWARTEK 15.30 115 20
M.OSTROWSKA RYTM-TANIEC-MUZYKA II-III OD X M. S. GIM. 10
M.OSTROWSKA PŁYWANIE IIA WTOREK 7.10 BASEN 8
M.OSTROWSKA KLUB PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT II-III X-VI SCHRONISKO WOLONTARIUSZE
M. PRZYBYLSKI ZAJ. PLASTYCZNE

UCZ. GIM

ŚRODA 15.30

109

B. PERYGA KOŁO Z J. NIEMIECKIEGO DLA ZAAWANSOWANYCH

KL. II

PONIEDZIAŁEK 14.30 

 211

M. PATYK SPRAWNE RĘCE DLA... IIIB,C ŚRODA 8.00 108A 7
M.SPYTEK WARSZTATY FIZYCZNE IA, IC PIĄTEK 8.00 306 15
M.SPYTEK

PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW,

ZAJ. WYRÓWNAWCZE Z FIZYKI

UCZ. GIM WTOREK 15.40 306 12
A.SZYMCZYK KOŁO TEATRALNE II-III CZWARTEK 15.35 116 15
A.SZYMCZYK ZAJ. Z J. POLSKIEGO

UCZ. GIM

WTOREK 15.35 116 RÓŻNA
D.WADAS PRZYG. DO KONURSÓW MATEMATYCZNYCH KL.IIIA PIĄTEK 7LEKCJA 309 5
D.WADAS ZAJ. WYRÓWNAWCZE IB ŚRODA 8LEKCJA  309 10
D.WADAS ZAJ. WYRÓWNAWCZE IIB ŚRODA 7LEKCJA  309 18
A. WANDOWSKA PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW III A PIĄTEK 7.10 109B 8
A. WANDOWSKA SEJMIK UCZNIOWSKI UCZN. GIM. OKAZYJNIE 109B 15
M. WLEKLIŃSKA WARSZTATY CHEMICZNE KLASY III CZWARTEK 301 10
M. WLEKLIŃSKA ZAJ. DODATKOWE Z CHEMII IB PIĄTEK 2LEKCJA 301 24

A. SZYMCZYK

M. WLEKLIŃSKA

WOLONTARIAT KOŁO CARITAS UCZN. GIM. AKCYJNIE 301 50

Poniedziałek, 2020-11-30

Imieniny: Andrzeja, Maury
Listopad
pnwtsrczptsond
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Zaloguj się