Szkoła Podstawowa nr 64

Sukcesy uczniów 2019/2020

Sukcesy w konkursach organizowanych na terenie szkoły i poza szkołą.

Nazwa konkursu

Organizator konkursu

Laureaci konkursu

 

 

Miejski Konkurs "Rozumiem, co czytam - rozumiem o czym szumi las"

 

 

 

Szkolny konkurs recytatorski "Brzechwiada"

 

 

 


Miejski konkurs plastyczny "Strażacki trud"

 

Szkolny konkurs plastyczny "Jesienna pogoda"

 

 

 

 

 

 
Miejski konkurs plastyczny „Świat zwierząt – moim światem”

 


Konkurs przyrodniczy "Najciekawszy Zielnik"

 

 

Miejski konkurs plastyczny "Najpiękniejsza choinka"

 

Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur"

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolny konkurs origami "Wspominamy Boże Narodzenie"

 

 

SP nr 56

w Bydgoszczy

 

 

 

SP nr 64
w Bydgoszczy

 

 

 


OSP

 

 

SP nr 64 w Bydgoszczy

 

 

 

 

 

 

Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy

 


SP nr 64

 

 
SP nr 45 w Bydgoszczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SP nr 64 w Bydgoszczy

 

 

 I miejsce Szymon K. (2d)

III miejsce Michalina G. (2d)

Wyróżnienie Izabela T. (2c)


 

I miejsce Kajetan Nowak (1c), II miejce Wojciech Półtorak (1b) i Stanisław M (1d), III miejsce Judyta Bilska (1a) oraz Natalia Mielniczuk (1c)

 

 


Nagroda:  Katarzyna Rambowicz (1c), Kalina Karabasz (1b),

 

Nagroda: Amelia Jakubowska (02), Julia Przekota (1a), Emma Tempska (1b), Oliwia Borowska (2b), Michalina Głowiak (2d), Kinga Czajkowska (2e)
Wyróżnienia: Zofia Wolska (01), Remigiusz Błasiak (02), Aleksander Gramsa (1a), Kalina Karabasz (1b), Zofia Wojciechowska (1c), Szymon Boniewicz (2b), Maja Gruszka (2d), Małgorzata Ogonowska (2e), Daria Kulczyńska (3b)

 

II miejsce Weronika O. (1d)

 

 

I miejsce Maria Urban (3a), II miejsce Alicja Walczak (3a), III miejsce Alicja Maciejewska (3a), Zuzanna Wasielewska (3a)

 

I miejsce Kalina Karabasz (1b)

 

klasy 2: Wynik bardzo dobry: Jan Stempczyński (2e), Alan Nitka (2e), Wyróżnienie: Bartosz Doliwka (2b), Mateusz Zgórzyński (2a), Hubert Burker (2a)

klasy 3: Wynik bardzo dobry: Oskar Badziński (3b), Wyróżnienie: Maria Stacherczak - Żekońska (3c), Jakub Jakuszczonek (3b), Mateusz Wodzyński (3a), Bartosz Zgoła (3b), Jan Marynowski (3c), Zuzanna Brakowska (3d), Jakub Plona (3b)

 

Nagroda: Karol Gruda (1c), Natalia Mielniczuk (1c), Amelia Bogucka (2a), Maja Bogus (2c), Kinga Czajkowska (2e), Małgorzata Ogonowska (2e), Karolina Kapusta (3a), Maria Urban (3a), Karolina Klobuchowska (3b), Zuzanna Trzpil (3b)

Wyróżnienie: Oliwia Stankiewicz (1a), Błażej Speier (1a), Amelia Przybyłek (1d),  Lena Sikorska (1d), Mateusz Zgórzyński (2a), Marcelina Osesek (2b), Martyna Wieczorek (2c), Michalina Groll (2d), Maja Gruszka (2d), Maria Stacherczak - Żekońska (3c), Hanna Gabriel (3d)