Sukces młodych pływaków

Pływacy  naszej szkoły, reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy „Osowa Góra Bydgoszcz” uczestniczyli w dniach 9-10 czerwca 2021 roku w Ogólnopolskich Drużynowych Mistrzostwach Dzieci 10-11 letnich w Pływaniu.

Zawody odbyły na pływalni „Bryza” w Bydgoszczy. Nasza reprezentacja spisała się bardzo dobrze i zajęła IV miejsce na 15 startujących ekip klubowych. Indywidualnie nasi zawodnicy także odnosili sukcesy i zajmowali wielokrotnie miejsca w „pierwszej dziesiątce”. W zawodach brała udział Daria Kulczyńska z klasy 4b oraz jedenaścioro uczniów z klasy 3a: Amelia Bogucka, Jan Brzeski, Mikołaj Czubak, Lilianna Grądzka, Igor Hermanowski, Lilianna Lewandowska, Julian Jankiewicz, Joachim Kołecki, Przemysław Michalski, Przemysław Trepkowski i Judyta Woźna.

Gratulujemy sukcesów młodym pływakom i ich trenerom.