Szkoła Podstawowa nr 64

Rok szkolny 2018/2019 Sukcesy uczniów klas 4-8

Konkursy międzynarodowe. ogólnopolskie, wojewódzkie, miejskie, międzyszkolne i szkolne.

 

 

Pod tabelą galeria konkursów.

Nazwa Konkursu Laureaci i wyróżnieni

Międzyszkolny Konkurs Multimedialno-Historyczny
poświęconym mieszkańcom Bydgoszczy w czasie II wojny światowej „Nie zapomnimy…”

I miejsce
Bartosz Stefański 8a 

Międzyszkolny Konkurs Historyczno-Literacki
BOHATERSCY BYDGOSZCZANIE ŻYJĄ, PÓKI O NICH PAMIĘTAMY. Wywiad z osobą zaangażowaną w walkę o wolność w XX w.

I miejsce
Małgorzata Balcerzak 8a

 

XIV MISTRZOSTWACH SZKOŁY w SUDOKU

 

 lAUREACI:

Mateusz Majczak 4d

Elżbieta Zakrzewska 5a

Marcel Klimczak 5d

Mikołaj Czaczyk 6d

Jakub Malinowski 6b

Mikołaj Nowak 7c

Martyna Cholewczyńska 7d

Berenika Kuczma 8a

PEŁNA LISTA POD TABELĄ

XXII SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY
LICZYDŁO

 

KLASY 4

1. Proch Nikodem a
2. Marynowska Zuzanna c
3. Jakóbczak Szymon e

KLASY 5

1. Chrzanowski Maciej  d
2. Włodarczyk Aleks c
3. Weynert Cezary  f

KLASY 6

1. Czaczyk Mikołaj d
2. Pulajew Marta b

3. Gmiński Wojciech  d

 KLASY 7

1. Nowak Mikołaj  c
2. Persak Wiktor  d

3. Czarniak Aleksander  c

KLASY 8

1-3. Dygulska Anna a
Kowalska Zuzanna a
Nawra Dorian a

 PEŁNA LISTA POD TABELĄ


Międzyszkolny Przegląd Multimedialny
„Dla Niepodległej – Bydgoszcz w dwudziestoleciu międzywojennym”

II miejsce Bartosz Stefański 8
III miejsce Miłosz Zaprzelski 6

Międzyszkolny Konkurs Literacki
"W jesiennych liściach wiatr gra".

II miejsce  Olga Kaźmierczak 4
III miejsce Dominika Pawlikowska 4

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKO -HISTORYCZNY
"Mamy niepodległą"

I miejsce Marta Głód kl 7

Miejski Konkurs  historyczno -polonistyczny
"Wolność i Ojczyzna słowem malowane"

I miejsce Marta Pulajew  6
I miejsce Adrianna Aleksandrowicz 8
I miejsce Anna Dygulska 8

 

Przegląd Multimedialno -Literacki
"Ślady Niepodległej"

 

 I miejsce:
Adrianna Aleksandrowicz kl 8

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny
"Bóbr"

 Wyróżnienie:
Mikołaj Czaczyk kl 6

WOJEWÓDZKI KONKURS
"Kartka pachnąca choinką"

 I miejsce Izabela Okulska kl 4