Szkoła Podstawowa nr 64

Konkursy, olimpiady, turnieje

Konkursy międzynarodowe. ogólnopolskie, wojewódzkie, miejskie, międzyszkolne

 

Nazwa konkursu Organizator konkursu Laureaci konkursu

 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Pentel"

Pentel  

Brązowy medal Jakub Adamski (2c), Oskar Leśnicki (2c), Olaf Markuś (2c), Szymon Tatarow (2c), Oliwia Tomkowska (2c), Maja Wiśniewska (2c), Wiktoria Okulska (2d), Maryla Podolska (2d), Adam Jasek (2d), Dawid Lewandowski (2d)

Regionalny Konkurs Matematyczny "W pogoni za bąblem"

SP 58

Bydgoszcz

 IV miejsce Izabela Okulska (3e), Maks Bakalarz (3a)

V miejsce Igor Pauszek (3c)

Finaliści Sajdak Jakub (3c), Kołudkiewicz Bartek (3a), Pawlikowska Dominika (3e), Jakóbczak Szymon (3e), Jakubek Maja (3d), Leksandrowicz Mikołaj  (3a), Kaźmierczak Olga (3e), Marynowska Zuzanna (3c), Puszka-Milczyńska Maria (3b), Olszewska Maja (3a), Błaszkowska Martyna (3c), Wasieleski Kacper (3c), Szulc Dominika (3c), Zabłocka Hanna (3c), Majczak Mateusz (3d)

iędzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Wiosenna grafika"

SP 26

Bydgoszcz

III miejsce Maryla Podolska (2d), Michalina Lakner (2d)

Wyróżnienie Maciej Ignasiak (2d), Miłosz Polasik (2d)

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zielona lokomotywa

MDK Inowrocław   

Nagroda- Natasza Zieleśkiewicz (2c)

Wyróżnienie- Mikołaj Kopaniarz (2c)

narodowy etap Międzynarodowego Konkursu „Toyota Dream Car”

 Toyota Motor Poland

 

wyróżnienie Kajetan Michalski 2c

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka do św. Mikołaja”

CK Zastów

I miejsce Olaf Markuś 2c

Miejski Konkurs Plastyczny "Bydgoszcz Kredką, Pędzlem i Ołówkiem"

SP 10 SP 64

nagroda główna

Jagoda Koc (2c), Oliwia Tomkowska (2c), Natasza Zieleśkiewicz (2c) Zofia Domagała (2d), Natasza Pawlikowska (2d), Zofia Weynert (2d) Michalina Lakner (2d)

nagroda rzeczowa

Julia Piosik (2c). Szymon Tatarow (2c) Miłosz Polasik (2d)

Miejski Konkurs Origami "Podwodny życie"

SP 64

w Bydgoszczy

Nagrody:

Klasy 0 – 1

Mikołaj Czubak (0-1, Jan Bocian (1a), Karolina Kapusta (1a), Blanka Lisowska (1a), Alicja Maciejewska (1a), Maria Urban (1a), Zuzanna Wasielewska (1a), Daria Pieczara (1b), Kacper Zbyszewski (1b) 

Klasy 2 – 3

Oskar Leśnicki (2c), Nadia Olszewska (2c), Zuzanna Szmyt (2c), Wiktoria Okulska (2d), Zofia Weynert (2d), Weronika Kuchmecka (3c), Zuzanna Marynowska (3c), Maja Nawrocka (3c), Szymon Wohlfeiler (3c), Emilia Książek (3d), Izabela Okulska (3e), Izabela Czarniak (3f), Karol Höhn (3f)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 

wynik bardzo dobry Izabela Okulska (3e)

wyróżnienie Robert Strzedziński (2d), Bartosz Boniowski (3a), Zuzanna Marynowska (3c), Maja Jakubek (3c), Szymon Olejnik (3f), Mikołaj Leksandrowicz (3a) Szymon Jakóbczak (3e)

Miejski Konkurs Matematyczny "Liczydełko"

SP 64

w Bydgoszczy

I miejsce Mikołaj Leksandrowicz (3a)

II miejsce Szymon Olejnik (3f)

III miejsce Robert Strzedziński (2d), Szymon Jakóbczak (3e)

Wyróżnienie Konrad Burker (2a), Oliwia Tomkowska (2c), Jakub Adamski (2c) Kamila Knapik (2d), Wiktoria Okulska (2d), Nikodem Balcer (2d). Patryk Wojtysiak (3e). Maja Jakubek (3d). Franciszek Klamka (3e)

Wojewódzki Konkurs Historyczny

"Dzieje Polski"

ZSiP nr 1

w Bydgoszczy

kat wiedza

I miejsce Oliwia Tomkowska (2c)

II miejsce Szymon Czarnecki (2c)

III miejsce Kamil Pocztarek (2c) Robert Strzedziński (2d), Nikodem Balcer (2d) Kamila Knapik (2d)

wyróżnienie Jakub Adamski (2c) Maryla Podolska (2d)

kat.plastyka

I miejsce Jagoda Koc (2c0, Natasza Zieleśkiewicz (2c), Kamil Pocztarek (2c)

II miejsce Maciej Ignasiak (2d/). Miłosz Polasik (2d)

III miejsce Jakub Adamski (2c0, Michalina Lakner (2d), Zofia Domagała (2d)

wyróżnienie Kamila Knapik (2d), Wiktoria Okulska (2d), Zofia Weynert (2d)

Miejski Konkurs Ortograficzny Ort-Bój

SP 14 Bydgoszcz

Laureatka Dominika Szulc (3c)

Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Mała Liga Zadaniowa"

SP 2 Wąbrzeźno

Finaliści

Mikołaj Leksandrowicz (3a), Szymon Olejnik (3f)

Miejska Olimpiada Matematyczna

SP 67

w Bydgoszczy

Finalista Oskar Kwiatkowski (3b)

Ogólnopolski Konkurs Plastyczna "Matka Boża, którą zobaczyli Trzej Królowie"

Fundacja

Orszak Trzech Króli

III miejsce Olaf Markuś (2c)

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik"

Jersz

wynik dobry

Szymon Jakóbczak (3e) Olga Kaźmierczak (3e)

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr"

UMK

w Toruniu

III miejsce Szymon Jakóbczak (3e)

Konkurs Plastyczny

BCEE

w Bydgoszczy

Nagroda Agata Grabowska (2c)

Miejski Konkurs Wiersza i Piosenki Przedszkolnej "Rytmy i rymy"

Pałac Młodzieży

w Bydgoszczy
 I miejsce Lilianna Lewandowska (0)

Międzyszkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

SP 56

II miejsce Maryla Podolska (2d)

III miejsce Kamil Pocztarek (2c)

Wyróżnienie Maciej Roźniakowski (2a) Oliwia Tomkowska (2c)

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Oto miś"

Pałac Młodzieży

w Bydgoszczy

 I miejsce klasa 2c

II miejsce Wiktoria Okulska, Zofia Weynert, Maja Wojciechowska (2d), Olga Kaźmierczak, Dominika Pawlikowska (3e)

III miejsce Zofia Domagała, Natasza Pawlikowska, Maryla Podolska,  (2c)

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Z ekologią bez granic"

Bydgoskie Centrum Edukacji Ekologicznej

III miejsce Paweł Jędryczka (2c)

Nagroda Specjalna K-P CEE Sebastian Woźny (2c)

Miejski Konkurs Plastyczny "Strażacki trud"

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych

kat. Przedszkola

III miejsce Wiktoria Kulczyńska (0-II)

Wyróżnienie Marzena Górny (0-I)

kat. I-III

I miejsce Daniel Belenzua (3b)

II miejsce Zofia Domagała (2d)

III miejsce Michalina Lakner (2d)

Miejski Konkurs Plastyczny "Zdrowie zawsze w modzie"

Kujawsko- Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli

 I miejsce Jagoda Koc (2c)

 I miejsce Nadia Olszewska (2c)

 III miejsce Agata Grabowska (2c)