Domowe zasady ekranowe.

Bezpłatne webinarium dla rodziców!!!!!
Smartfon, tablet, laptop, telewizor, konsola...
W naszym życiu jest coraz więcej ekranów, które udostępniamy coraz młodszym dzieciom...ale czy robimy to odpowiednio?
Czy wiemy, jak zadbać o zrównoważone korzystanie z urządzeń cyfrowych w naszej rodzinie i zapewnić dzieciom bezpieczną i pozytywną przygodę z internetem? Co zrobić, żeby nowe technologie wzbogacały naszą codzienność i nie wpływały negatywnie na rodzinne relacje oraz zdrowie domowników?

Weź udział w bezpłatnym webinarium organizowanym przez Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę i Fundacja Orange i dowiedz się, jak rozmawiać i ustalać zasady dotyczące korzystania z internetu z dziećmi 7 - 12 lat.
Spotkanie poprowadzą specjaliści z Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę:
Ewa Dziemidowicz – terapeutka z poradni „Dziecko w Sieci”
i Łukasz Wojtasik – trener, autor licznych programów i kampanii edukacyjnych poświęconych bezpieczeństwu dzieci online.

JAK DOŁĄCZYĆ DO SPOTKANIA?
Wybierz dogodny dla siebie termin webinarium i w wybranej godzinie wejdź na:
* Uczestnicy nie używają kamery ani mikrofonu. Podczas spotkania mogą dzielić się uwagami i zadawać prowadzącym pytania na czacie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zapraszam

Pedagog Karolina Nowak