Szkoła Podstawowa nr 64

Rok szkolny 2017/2018 Sukcesy uczniów klas 4-7

Konkursy międzynarodowe. ogólnopolskie, wojewódzkie, miejskie, międzyszkolne i szkolne.

Nazwa Konkursu Laureaci i wyróżnieni

V edycja Szkolnego Konkursu Polonistycznego

klasy 4.
I m.     Cezary Wejnert  4f
II m.    Dagmara Knapik  4f            
          Szymon Pieczka   4d
III m.   Kacper Bondara  4e
klasy 5.
 I m.     Marta Pulajew        5b
 II m.    Weronika Karabasz  5b
 III m.   Stella Jasionek      5a
            Miłosz Zaprzelski    5b
klasy 6,
I m.    Martyna Leszczyńska  6d
II m.   Mikołaj Nowak         6c
III m.  Wiktor Persak         6d
wyr.    Julia Wała              6c
         Agata Stefańska       6d
klasy 7.
I m.     Marta Spytek       7a
II m.    Anna Dygulska      7a
III m.   Ewa Głowińska      7a

Szkolony Konkurs Ortograficzny

"Pogromcy byków"

 klasy 4.

I m.      Iwo Dornowski  4b
II m.     Łukasz Baka   4d 
           Szymon Knut  4f
             Zuzanna Jabłońska 4a
III m.    Marta Rożniak  4f
klasy 5.
I m.      Marcel Michalski  5c
II m.     Zuzanna Ignasiak  5d 
III m.    Miłosz Ozdarski    5c
             Zofia Wojciechowska   5d
wyr.     Tomasz Puszka - Milczyński  5c
klasy 6.
I m.      Martyna Leszczyńska  6d
II m.     Wiktor Persak  6d
III m.    Agata Stefańska   6d
klasy 7.
I m.      Klaudia Majkusiak   7c
II m.     Marta Spytek  7a
III m.    Małgorzata Balcerzak   7a

III powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs

"Młody Przyjaciel Bydgoszczy"

I miejsce i brązowa odznaka - Ewa Głowińska 7a

brązowa odznaka - Tomasz Kupski 7a

Miejski Konkurs Biologiczny klas 7 "Ciało człowieka"

I miejsce - Lucyna Brodzka, Marta Spytek 7a

Konkurs Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

matematyka - finaliści: Berenika Kuczma 7a, Wiktor Persak 6d

j. polski - finalistka: Marta Spytek 7a

przyroda - finalistka: Lucyna Brodzka 7a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

wynik bardzo dobry: Bartosz Kapusta 4a, Mikołaj Czaczyk 5d, Mikołaj Nowak 6c

wyróżnienie: Jakub Grzegorczyk 4c, MarcelKlimczak 4d, Grzegorz Ogonowski 4c, Cezary Weynert 3f, Michalina Jakubek 4, Elżbieta Zakrzewska 4a, Joanna Krawczyk 4a, Maciej Chrzanowski 4d, Aleks Włodarczak 4c, Marta Pulajew 5b, Marcel Michalski 5c, Jan Mielniczuk 5b, Wojciech Gmiński 5d, Aleksander Czarniak 6c

 

XIX edycja Międzyszkolnego Konkursu

 "Patroni naszych ulic"

 

 II m.    Martyna Malak   7d
           Laura Woźniak    4a
II m.     Martyna Leszczyńska  6d
III m.    Miłosz Ozdarski 5c   
wyr.       Zofia Wojciechowska  5d
           Karolina Szymańska  4a

Międzyszkolne zawody o miano "Matematycznego Orła"

3 miejsce - Mikołaj Czaczyk -5d

finalista - Marcel Michalski- 5c

Miejski Konkurs Matematyczny "As 5 klas"

1 miejsce - Mikołaj Czaczyk -5d

finaliści:
Jan Mielniczuk - 5b
Marta Pulajew - 5b
Szymon Zawadziński- 5c

Wojciech Gmiński 5d

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Maks Matematyczny"

II miejsce Mikołaj Czaczyk 5d

III miejsce Mikołaj Nowak 6c

Konkurs geograficzno-fotograficzny

 "Surowce mineralne w obiektywie"

I m. za zdjęcie "Bursztyn - złoto północnej Polski"

 Karolina Szymańska - 4a

XIII Mistrostwa Szkoły w SUDOKU


KLASA 4 - LAUREACI:

Elżbieta Zakrzewska a, Weronika Wawrzyniak a, Marcel Klimczak d

WYRÓŻNIENIA:

Lena Wyrwicka d, Małgorzata Remiezowicz b, Oskar Brzykcy b

KLASA 5 - LAUREACI:

Miłosz Zaprzelski b, Zuzanna Trybuszewska  c

WYRÓŻNIENIA:

Jan Mielniczuk  b, Mya Posert  b

KLASA 6 - LAUREACI:

Mikołaj Nowak c, Martyna Cholewczyńska d

Gabriela Mrozińska a, Hanna Chmielewicz a

 KLASA 7 - LAUREACI:

Berenika Kuczma a, Zuzanna Kowalska a

KLASY GIMNAZJALNE - LAUREACI:

Anna Szczukowska IIa, Nicole Kawa IIIa

Miejski Konkurs "Potyczki Matematyczne"

6 miejsce - Bianka Chmura 4e

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik"

wynik bardzo dobry

Marcel Klimczak 4d, Maciej Chrzanowski 4d, Mikołaj Czaczyk 5d, Wojciech Gmiński 5d, Mikołaj Nowak 6c, Wiktor Persak 6d,

wynik dobry

Aleksander Czarniak 6c, Łukasz Szewc 6b, Anna Dygulska 7a

Międzyszkolny konkurs fotograficzny
BYDGOSZCZ W JESIENNEJ SUKIENCE
organizowany przez SP nr 65 w Bydgoszczy

 

I miejsce - Karolina Szymańska 4a

Miejski projekt interdyscyplinarny "Przeszłość nie wraca... - jednak nie umiera" - slady wizyty Marszałka w pamiętnikach bydgoskich gzubków.

I miejsce - Marta Głód 8c
 XXV Regionalny Konkurs Gazetek Szkolnych  I miejsce Redakcja "Prymusa"

 

XXI szkolny konkurs matematyczny "LICZYDŁO"

 

 klasy 4:

I m. - Joanna Krawczyk a

IIm. - Bianka Chmura e

III m. - Łukasz Fundamenski d

klasy 5:

I m. - Mikołaj Czaczyk d

II m. - Marcel Michalski c

III m. - Szymom Zawadziński c

klasy 6:

I m. - Mikłaj Nowak c

II m. - Wiktor Persak d

III m. - Aleksander Czarniak c

klasy 7:

I m. - Zuzanna Kowalska a

II m. - Berenika Kuczma a

III m. - Dawid Stefański a

             Nikodem Stefański b

Miejski Konkurs Plastyczny "Strażacki trud"

 II miejsce -  Oskar Michałowski 4c

wyróżnienie -  Julia Wała 6c

 "Bydgoszcz zdrowa, wolna od nałogów III

- Jak mnie przekonasz?"

 wyróżnienie - Ewa Głowińska 7a,

                    - Tomasz Kupski 7a.

                    -  Dorian Nawra 7a